PRACOWNIA

HOME & STYLE to autorska pracownia Katarzyny Rohde założona w 2009 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza i trwająca nieprzerwanie do dzisiaj. Główna profesja to projektowanie wnętrz prywatnych a także możliwość poprowadzenia i zapewnienia realizacji "pod klucz" występując w imieniu Inwestora - usługa nadzoru inwestorskiego. Po kilku latach zbierania doświadczeń, nie tylko w projektowaniu ale również w realizacji mogę pochwalić się gronem zadowolonych Klientów. Nie boję się nowych wyzwań i jestem gotowa na współpracę w różnych tematach i obszarach z Klientem prywatnym i komercyjnym.

Katarzyna Rohde - Projektant wnętrz/Właściciel (rocznik 1979)

Jestem projektantem wnętrz z pasji, zaangażowania i zainteresowania. Publikuję w prasie branżowej m.in. w M jak Mieszkanie i Czterech Kątach. Jestem członkiem jury konkursu Dobry Design organizowanego przez wydawnictwo Publikator.

Pochodzę z Bydgoszczy a od 2005 roku mieszkam w Warszawie. Studiowałam w Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi i Warszawie. Skończyłam podyplomowo Architekturę wnętrz na Politechnice Łódzkiej, wcześniej uczyłam się na temat projektowania krajobrazu w ramach kierunku Ochrona Środowiska.

Lubię projektować różne wnętrza choć najbliższy jest mi modernizm, minimalizm, tzw. nowoczesna klasyka, nieprzeładowana i lekka. Radość sprawia mi również łączenie starego z nowym. Najbardziej cieszy mnie etap realizacji kiedy projekt zmienia się w rzeczywistość.

Przed założeniem działalności gospodarczej zbierałam doświadczenia w branży budowlanej i telekomunikacyjnej. Następnie przez wiele lat pracowałam jako samodzielny, niezależny projektant wnętrz prywatnych z dorywczą współpracą z grafikami. Z czasem zdecydowałam się rozszerzyć działalność o wnętrza komercyjne oraz zbudować mały zgrany zespół w celu zaspokojenia wzrastających potrzeb i ambicji obecnych oraz potencjalnych Klientów.

Zapraszam Państwa do współpracy. Mam nadzieję, że to będzie frajda nie tylko dla mnie!

    WSPÓŁPRACA:
    - fotograf wnętrz: Bernard Białorucki, ART MEDIA FACTORY

Copyright © 2009-2017 HOME & STYLE Katarzyna Rohde