PRACOWNIA

HOME & STYLE to autorska pracownia Katarzyny Rohde założona w 2009 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Główna profesja to projektowanie wnętrz prywatnych, opcjonalnie z nadzorem autorskim w zależności od potrzeb i wymagań Inwestora. Po kilku latach zbierania doświadczeń, nie tylko w projektowaniu ale również w realizacji mogę pochwalić się gronem zadowolonych Klientów. Nie boję się nowych wyzwań i jestem gotowa na współpracę w różnych tematach i obszarach z Inwestorem prywatnym lub komercyjnym.

Katarzyna Rohde - Projektant wnętrz/Właściciel

Jestem projektantem wnętrz z pasji, zaangażowania i zainteresowania. Publikuję w prasie branżowej m.in. w M jak Mieszkanie i Czterech Kątach. Jestem członkiem jury konkursu Dobry Design organizowanego przez wydawnictwo Publikator.

Skończyłam podyplomowo Architekturę wnętrz na Politechnice Łódzkiej, wcześniej uczyłam się na temat projektowania krajobrazu w ramach kierunku Ochrona Środowiska.
W zasadzie można przyjąć, że jestem projektantem wnętrz - samoukiem :)

Lubię projektować różne wnętrza choć najbliższy jest mi modernizm, minimalizm, tzw. nowoczesna klasyka, nieprzeładowana i lekka. Radość sprawia mi również łączenie starego z nowym. Najbardziej cieszy mnie etap realizacji kiedy projekt zmienia się w rzeczywistość.
...

Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic, a pozostałe lokalizacje wg indywidualnych ustaleń.
Zapraszam Państwa do współpracy. Mam nadzieję, że to będzie frajda nie tylko dla mnie!

Copyright © 2009-2019 HOME & STYLE Katarzyna Rohde